Kalıcı Makyaj

Kirpik Lifting

Kirpik liftingi son dönemlerde popüler olan kalıcı bir makyaj uygulamasıdır. Hacimsiz ve seyrek görünüme sahip olan kirpiklerin yapısını değiştirmek adına kirpik köklerine keratin bakımı yapılan bu yöntemde kirpiklerinizde herhangi bir dökülme sorunu yaşamazsınız.

KALICI
MAKYAJ

Makyaj yapmak çoğu zaman keyiflidir ve kendinizi iyi hissetmenize sebep olur. Keyfinizi kaçıracak en önemli şey ise zamandır.

Beğenilmeyen veya iyi görünmesi istenilen bölgelere çok fazla zaman ayrılır. Bu zaman kaybının önüne geçmek ve kadınların güzellikleri için harcadığı zamanı en aza indirgemek için sürekli geliştirilen yöntemler vardır. Bunlardan birisi de kalıcı makyajdır. Dudak, göz ve kaş bölgelerine uygulanan ve harika sonuç veren bu yöntem hakkında kısaca bilgi verecek olursak; tek kullanımlık steril iğneler ile cilt altına doğal bitki özlü ve mineral içerikli boyaların yerleştirilmesi yöntemidir. Kalıcı makyajda kullanılan ürünler doğal ve katkısız olduğu için zamanla ciltten silinecektir. Çevresel şartlar ve cilt tipine göre ömrü değişmekle beraber ortalama 2-3 yıl arasıdır. Uygulama yapılacak bölge anestezik krem ile uyuşturulduğu için ağrı hissedilmez. Makyaja zaman ayıramayan, kozmetik ürün alerjisi olan, kaş ve kirpik seyrekliği yaşayanlar için avantaj sağlayan bu yöntem, sizi her zaman bakımlı gösterecektir. Microblading, İpek Kirpik, Kirpik Lifting, BB Glow gibi en yeni cilt bakım ve medikal estetik uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Microblading:

3D Kıl tekniği adıyla bilinen bu yöntem, cildin üst tabakasına yapılan yüzeysel bir uygulamadır. Anestezik özelliği bulunan bir kremle uyuşturulan bölgeye, yüzünüze uygun kaş tasarımı yapıldıktan sonra özel kalemi ile kaş yönünde tek tek çizgiler atılarak kaş görünümü verilir. Bu sayede kaş bölgenizde doğallığı bozmadan kaş görünümü oluşturulur. Uzman kişiler tarafından kalıcı ve kaliteli boyalar ile hijyenik bir ortamda yapılması gereken bu yöntem doğru uygulandığı takdirde çok başarılı sonuçlar vermektedir.

İpek Kirpik

Kadınların hepsi kirpiklerinin dolgun ve uzun görünmesini ister. Bu isteklerine rimel yardımcı olsa da tek başına yeterli bir çözüm olmayabilir. İpek Kirpik; kirpiklerini çoğaltmak, daha belirgin ve dolgun kirpiklere sahip olmak isteyen müşterilerimizin tercih ettiği bir yöntemdir. Saf ipekten üretilen kirpikler size estetik bir görünüm kazandıracaktır. Uzman kişiler tarafından el ile tüm kirpiklere tek tek yapıştırılan ipek kirpiklerin uygulanması basit ve hızlıdır. Yapıştırma işleminde kullanılan yapışkan madde organik olmakla beraber herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmaz.

BB Glow

Ülkemizde kalıcı fondöten uygulaması olarak adlandırılan bu yöntemde cilt için yararlı mineral, vitamin ve bitkisel özlü serumlar kullanılır. Cilt tonunu eşitleme, kırışıklığı azaltma, hücre yenilenmesi ve parlak bir görünüm gibi avantajları bulunan bu yöntem, genelde 10 gün aralıklar ile 3 seans uygulanır. 1 yıl boyunca kalıcılığını korur.

Ankara güzellik merkezi whatsapp