Hydrafacial

HYDRAFACIAL

Parlak ve sağlıklı bir cilt için, derimizde bulunan gözeneklerin temiz ve açık olması gerekir.

Bu sayede cildimiz hem nefes alır hem de nem kapasitesi artar. Gündelik hayatta kullanılan kozmetik ürünler, makyaj kalıntıları, kirli hava ve stres gibi zararlı faktörlerden dolayı cildimiz elastikiyet ve nemini kaybeder. Bu noktada etkili bir cilt yenileme yöntemi olan Hydrafacial, cildin ihtiyacı olan temizleme, arındırma, nemlendirme, onarma ve koruma gibi tüm bakımları gelişmiş teknolojisi sayesinde cilde zarar vermeden uygulamaya olanak sağlar. Uygulanan işlem esnasında ağrı hissedilmez, kızarıklıklar ise çok kısa bir sürede kaybolur. Hydrafacial, hızlı ve güvenilir bir cilt yenileme yöntemidir.

Tüm cilt tiplerine ve her yaş grubuna yılın 12 ayında güvenle uygulanabilen bu yöntemin aşamaları;

  • Cildin Temizlenmesi: Cilt üzerindeki ölü deri tabakası ve kirler Active-4 serum kullanılarak tahriş edilmeden temizlenir.
  • Gözeneklerin açılması: Glikolik ve salistik asit kullanılarak peeling işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede yağlı ve tıkanmış gözeneklerin açılması sağlanır.
  • Gözeneklerin temizlenmesi: Özel bir cilt solüsyonu olan Beta-HD kullanılarak vakumlu vortex teknolojisi ile gözenekler derinlemesine temizlenir.
  • Cildin nemlendirilmesi ve temizlenmesi: Derinlemesine temizlenen cildimize özel antioksidan, peptid ve hyaluronik asit içeren serum uygulanır. Bu işlem ile cilt hem beslenir hem de korunur.

Ankara Çayyolu bölgesinde hizmet vermekte olan güzellik merkezimizde, uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımız ile yaklaşık 30-45 dk. içerisinde bu uygulama yapılmaktadır. Uygulama sonrası kişi günlük yaşantısına hemen dönebilmektedir.

Ankara güzellik merkezi whatsapp