Cilt Bakımı

İĞNESİZ MEZOTERAPİ

Vücutta bir çok uygulama alanı bulunan iğnesiz mezoterapi kişiye ağrısız, acısız ve kolay uygulanabilen bir yöntemdir. Bu işlemin amacı, yaşlanma karşıtı solüsyonların düşük akımlar ile cilde verilmesi(Elektroporasyon) ve ciltte kolajen üretimini artırmaktır. Bu yöntem her yaş grubu için yılın her döneminde yapılabilir. Yaşlanma etkilerinden kurtulmak ve daha sağlıklı bir cilde sahip olmak isterseniz, uzman kadromuz ile sizlere konforlu ve steril bir ortamda hizmet vermek için yanınızdayız.

CİLT
BAKIMI

Cildimiz, vücudumuzda çevresel koşullara en açık bölgedir. Bu nedenle yıpranmalar, pürüzler, lekelenmeler ve sağlıksız görünmesine yol açan pek çok faktör bulunmaktadır.

Gündelik yaşamımızda yetersiz beslenme, yoğun makyaj, sağlık problemleri, hormon değişimleri, alkol ve sigara tüketimi gibi etkenler cildimizin yaşlanmasına, kurumasına ve yıpranmasına sebep olur. Bunun önüne geçebilmek için cildimizin ihtiyacı olan temel bakımların düzenli ve zamanında gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir.

Ankara’da klasik cilt bakımı ve medikal cilt bakımı hizmeti vermekte olan Shine Beauty Center uzman kadrosu ile cildinizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek size uygun bakım rutinini keşfetmenizi sağlar.

LEKE BAKIMI

Cildimiz, bizi dış etkenlerden koruyan doğal bir örtüdür. Başta güneş ışınları olmak üzere bir çok çevresel veya hormonel faktör cildimizdeki renk pigmentlerini olumsuz etkileyebilir. Cilt lekesine neden olan bu faktörlerin tedavisinde Lazer, Peeling, Mezolift, Mezoterapi ve Clearlif gibi etkili tedavi yöntemlerini kullanan güzellik merkezimize sizleri bekliyoruz.

Seans aralıkları ve seans sayısı uzmanlarımız tarafından kişiye özel olarak programlanmaktadır.

KİMYASAL PEELİNG

Cildinizi gençleştirmek, daha parlak pürüzsüz ve iyi bir görünüme sahip olmasını sağlamak için kimyasal solüsyonların kombinasyonu ile kırışıklık, leke, skar, çatlak ve çil gibi cilt sorunlarını düzeltiyoruz. Genellikle kış aylarında tercih edilen bu işlem cilt yüzeyine uygulanan ve cildin kimyasal maddeler ile soyulması işlemidir.

KOLOJEN BAKIMI

Vücudumuzda bolca bulunan ve birçok görevi olan Kolajene kısaca vücudu bir arada tutan protein yapısı diyebiliriz. Tükettiğimiz proteinli besinlerden kazandığımız aminoasitler sayesinde üretebiliriz. Fakat yaşlandıkça kolajen üretimimiz yavaşlar ve zamanla cildimizde gevşeme, sarkma ve kırışıklık gözlenebilir. Bu tip yıpranmış ciltlerin ise bakım ve onarıma ihtiyacı vardır.

Vücudumuzun bu proteini üretmesini sağlamak ve dışarıdan kolajen desteği almak için Ankara Çayyolu bölgesinde hizmet veren güzellik merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ankara güzellik merkezi whatsapp