HAKKIMIZDA

Ankara Çayyolu bölgesinde 2018 yılında Serhat Tusun tarafından kurulan Shine Beaty Center Güzellik merkezi, “Güzellikten güç doğar” felsefesi ile müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite ve güler yüzü bir arada sunmak çok önemlidir. Mükemmelliğin detaylarda gizli olduğunun bilincindeyiz ve bu yüzden gerek teknik, gerekse teknolojik anlamda yeterliliğimiz ile verdiğimiz her hizmetimizde başarıyı garanti edebiliyoruz. Müşteri memnuniyeti motivasyonumuzun kaynağıdır.

Güzellik merkezimizde çalışan güler yüzlü ve kendi alanlarında uzman personellerimiz sayesinde, cilt bakımı, yüz gençleştirme, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, bölgesel zayıflama, akne ve leke tedavisi gibi birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Shine Beauty Center güzellik salonumuzda bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece modern bir ortamda konforlu bir hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan kimyasal malzemeler, solüsyonlar ve serumlar insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Marka değerimizi her geçen gün daha yükseğe taşırken birçok sosyal sorumluluk projelerine siz değerli müşterilerimiz ile imzamızı atıyoruz. Hizmetlerimiz, kampanyalarımız ve projelerimiz hakkında bilgi almak isterseniz Shine Beauty Center güzellik salonumuzda sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

VİZYON

Sağlık ve estetik alanındaki yenilikleri daima yakından takip ederek deneyim kazanmak ve bu sayede Ankara başta olmak üzere, ülkemizde tanınan/bilinen bir marka olarak güzellik&bakım sektörüne katkı sağlamak ve öncü bir kuruluş olmaktır.

MİSYON

“Güzellikten Güç Doğar” anlayışıyla Shine Beauty Center güzellik merkezi olarak misyonumuz misafirlerimize modern, konforlu ve hijyenik bir ortamda işinde uzman güler yüzlü çalışanlarımız ile en kaliteli hizmeti sunabilmektir.

Ankara güzellik merkezi whatsapp